POMPY CIEPŁA

Pompy_Audax_TOP (1)
Magis_CP

MAGIS PRO

MAGIS PRO to pompy ciepła powietrze-woda typu „Split” składające się z jednostki wewnętrznej i jednostki zewnętrznej.

Zasada działania jest taka sama jak w pompach typu monoblok. Różnica jest w budowie urządzenia. W pompach MAGIS PRO hydrauliczna część układu jest oddzielona od jest od układu chłodniczego i umieszczona w jednostce wewnętrznej. Jednostka wewnętrzna realizuje wymianę ciepła miedzy jednostką zewnętrzną (układ chłodniczy) a instalacja grzewczą.

W porównaniu do pomp ciepła typu „monoblok” układ hydrauliczny zabezpieczony jest przed zamarzaniem, ponieważ w całości znajduje się w pomieszczeniu.

Magis_CP

MAGIS COMBO

Pompa ciepła i gazowy kocioł kondensacyjny w jednym: inteligencja i wydajność hybrydy.

 

Audax_CP

AUDAX

Dzięki pompie obiegowej i wymiennikowi płytowemu, które są standardowym wyposażeniem fabrycznym, pompa AUDAX jest łatwa w instalacji i obsłudze. Odpowiednio zaprojektowany system z ogrzewaniem podłogowym, klimakonwektorami, grzejnikami czy zbiornikiem buforowym, pozwala zredukować dotychczasowe koszty ogrzewania nawet o połowę, a dodatkowo pozwoli np. w lecie na korzystanie z bardzo efektywnego chłodzenia.
Immerwater_S_300_V4

IMMERWATER

IMMERWATER 190 S V4 jest urządzeniem  przeznaczonym do montażu w pozycji stojącej. Zbiornik o pojemności 181l zapewni ciepłą wodę użytkową 3 – 4 osobowej rodzinie.
 
IMMERWATER 300 S V4 jest urządzeniem przeznaczonym do montażu w pozycji stojącej. Zbiornik ze stali emaliowanej o pojemności 283 l zapewni ciepłą wodę użytkową 4 – 5 osobowej rodzinie.

Więcej informacji na temat produktów na stronie producenta